O nas

Kim jesteśmy?

Uczniowski Klub Sportowy NAWA Skierniewice działający przy Szkole Podstawowej nr 9 w Skierniewicach powstał w roku 2003. Klub skupia młodzież trenującą pływanie, pięciobój nowoczesny oraz inne dyscypliny pokrewne. Aktualnie trenuje u nas ponad 120 wspaniałych, młodych zawodników w wieku od 8 do 18 lat.

Kształcimy rzesze młodych sportowców, z którymi zdobywamy corocznie setki medali w zawodach różnej rangi. Mamy już na swoim koncie między innymi ponad 170 medali Mistrzostw Polski.

Zawodnicy UKS NAWA Skierniewice reprezentują również barwy Polski startując w zawodach międzynarodowych z Mistrzostwami Świata i Europy włącznie, gdzie ustanawiają rekordy Kraju i województwa.

Jesteśmy organizatorami wielu kolonii i obozów sportowych oraz rekreacyjnych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Realizujemy podczas nich bardzo ciekawe programy, bogate między innymi w zajęcia ruchowe.

Parę słów o

Naszym sklepie

W naszym sklepie możesz zakupić oficjalną odzież i gadżety klubowe. Kupując nasze rzeczy wspierasz działalność klubu  i zyskujesz rzeczy wysokiej jakości.

Szybka wysyłka
Najlepsza jakość
Dobra oferta
Bezpieczne płatności